JO11

 

JO11-1

1e klasse 08

 

 

 

amado ortiz

 

 

mats swart

 

chico micali

 

 

mingo wennekendonk (K)

 

kenji bossenbroek

 

 

sam beeking

 

lars jansen

 

 

stijn den ouden

 

marten coerts

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Boudewijn Kranen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO11-2

2e klasse 09

 

 

 

boet kamphuis

 

 

pepijn scholte

 

casper middelhof

 

 

quint segboer

 

jibbe mulder

 

 

rover bosch

 

luuk koevorden

 

 

sieb bloemendal

 

matthijs beek (K)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Patrick Mulder

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO11-3

3e klasse 15

 

 

 

benjamin bruil

 

 

Riva albers (K)

 

hugo bosgoed

 

 

thomas ceulaeers

 

julian v bussel

 

 

tijn wigman

 

milan waarts

 

 

timo hulsteijn

 

ramon carretero

 

 

tobias postma

 

 

 

 

 

 

Trainers

 

 

 

 

Nick Frens, Istvan Kiss, Robin van Wendel de Joode

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO11-4

4e klasse 16

 

 

 

allesio recca

 

 

marvin holterman

 

beau v d wal

 

 

noa grimbergen

 

daan hazedonk (K)

 

 

robbert wagenaar

 

istvan kiss

 

 

sam noort

 

jelle bouhof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainers

 

 

 

 

Nick Frens, Istvan Kiss, Robin van Wendel de Joode

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO11-5

4e klasse 16

 

 

 

amanuel brhani

 

 

raman asmail

 

floris van langen

 

 

raphael dalmeyer

 

lars boger

 

 

thijs van kesteren

 

lucas loor

 

 

toby brom

 

niels van looijengoed

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainers

 

 

 

 

Raymond Boger

 

 

 

 

Michiel van Kesteren

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO11-6

5e klasse 16

 

 

 

adam weyseveld

 

 

martijn renkens

 

edi gralina

 

 

mikail jan

 

koen brandsma

 

 

rohan reymers

 

lance willems

 

 

zheki

 

laura bos (K)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainers

 

 

 

 

Jonathan Cosaert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO11-7 (JO10-3)

3e klasse 15

 

 

 

Prince

Ayiwu

 

Ference

Ruijs

Sebastiaan

Eising

 

Sam

van Duuren

Ivar

Hidding

 

Luuk

Wientjes

wessel

Hinrichs

 

 

 

Enes

Okudocu

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

CIOS

 

 

 

 

Maarten Ruijs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO11-8 (JO10-4)

3e klasse 16

 

 

 

Rens

Bakker

 

Sem

Maaskant

Joep

Bultman

 

Esila

Tosun

Lars

Lautenschutz

 

Laurent

Versteegh

Alexander

Loos

 

Thom

Wensink

Daan

Loos

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

CIOS

 

 

 

 

… Lautenschutz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO11-9 (JO10-5)

4e klasse 03

 

 

 

Senna

Apeldoorn

 

Owen

Jonkman

Hidde

Deterd

 

Ties

Lubbers

Rayen

Dogger

 

Simon

van de Stouwe

Casper

in t Veld

 

Gergo

Szucs

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

CIOS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO11-10 (JO10-6)

5e klasse 15

 

 

 

Matthijs

Beetsma

 

Stefan

Jochems

Sam

Bergsma

 

Gijs

Cramer

Sander

Buitenhuis

 

Finn

Muijsers

Rosaly

Buitenhuis

 

Demi

Steneker

Sjoerd

de Hoop

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

CIOS

 

 

 

 

Sander Bergsma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO11-11 (JO10-7)

5e klasse 16

 

 

 

Shandi

Americaan

 

Odette

Joosten

Matthijs

Boerkamp

 

Jaivy

van der Velde

Tijn

Bossenbroek

 

Jada

van Reken

Geronimo

Bloemink

 

Severino

Bloemink

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

CIOS

 

 

 

 

Richard van der Velde

 

 

 

 

 

Contact

Voetbal vereniging A.V. & C.V. Robur et Velocitas

Bezoek adres:
Anklaarseweg 330
7316 MK Apeldoorn

Post adres:
Postbus 699
7300 AR Apeldoorn

T:  055-5217192
E: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Businessclub Robur

Robur op social media