JO13

  

 

JO13-1

Hoofdklasse M

 

 

 

Beau Plakmeijer

 

 

Stijn Knoop

 

Daan Bosch

 

 

Timo Berends

 

Dean van de Bosch

 

 

Tobias van der Meij

 

Gijs van Nieuwkerk 

 

 

Viggo Kodden

 

Hein Sellies

 

 

Walid Bentahar

 

Job Lunshof

 

 

Youri de Weert (K)

 

Rubin Huiskamp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Eef Klopman

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO13-2

2e klasse 14

 

 

 

Bart Flenter

 

 

Florian de Vries

 

Björn de Jonge

 

 

Luca Micali

 

Daan Warringa

 

 

Luuk Panhuijsen

 

David Westdorp

 

 

Marijn ter Harmsel

 

Dees Beeking

 

 

Sam Rooks

 

Diamy Brancourt

 

 

Tijn Sluis (K)

 

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Robert Karssen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO13-3

3e klasse 11

 

 

 

Dani de Vries

 

 

Max Bosman

 

Davide v/d Vlag

 

 

Oscar Groenemeijer

 

Jaro Krosenbrink

 

 

Sander v/d Lagen

 

Jordey Kruitwagen

 

 

Thomas Ekelmans (K)

 

Lars Boonstoppel

 

 

Tristan v. Laar

 

Loek Oldebijvanck

 

 

Xander Bosgoed

 

Marijn Wentink

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Margot Gijzen

 

 

 

 

Harry van Buuren

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO13-4

4e klasse 13

 

 

 

Arda Yavuz

 

 

Pieter Bas Scholte (K)

 

Bink Koldenhoven

 

 

Sem Koers

 

Chiel Maassen

 

 

Teun Schotman

 

Finn Hidding

 

 

Thijs Maassen

 

Jens Leereveld

 

 

Thom Bloem

 

Levi Matla

 

 

Willem Jan v/d Kolk

 

Niek Peters

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Christiaan vd Kolk

 

 

 

 

Harry Koldenhoven

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO13-5

5e klasse 15

 

 

 

Daan Hendriks

 

 

Max Wiertz

 

Kyrian Meijer

 

 

Mika de Krosse

 

Lars v/d Pan

 

 

Stijn Huiskamp

 

Laurens van Essen

 

 

Thijs Hulstijn

 

Luke van Gein (K)

 

 

Thijs van Lierop

 

Matthijs Broos

 

 

Thom Paulissen

 

Max Matto

 

 

Tom Wientjes

 

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Mike de Graaf

 

 

 

 

Frank Meijer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO13-6

5e klasse 15

 

 

 

Bathuhan Yavuz

 

 

Levi Loth

 

Daan Brouwer

 

 

Levi Yilmaz

 

Erik v/d Mesché

 

 

Lorenzo v/d Brink

 

Joris Krop

 

 

Menno Puister

 

Kyrano van Leeuwen

 

 

Thusanthan Sivasubramanian

 

Lean Pijper

 

 

Tristan Dreischor

 

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Adnan Yilmaz

 

 

 

 

Martin van den Brink

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO13-7 (JO12-3)

5e klasse 13

 

 

 

Brok, den Thomas

 

 

Mauro Westrik

 

Eliyaa Veeris

 

 

Max Stentler

 

Jasper Bonekamp

 

 

Noah Buitenhuis

 

Joey Luigjes

 

 

Otis Dollion

 

Johan van Mill

 

 

Sam Sturre

 

Julius Vreman

 

 

Steenbergen Mathieu

 

Luca Heemskerk

 

 

Wessel de Laat (K)

 

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Marvin Dolion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO13-8 (JO12-4)

4e klasse 13

 

 

 

Aron v.d. Stouwe

 

 

Marten Eising

 

Demi Calabuig Deelen

 

 

Ralph Drijver

 

Hugo Keijman

 

 

Romy Calabuig Deelen

 

Jur Polman

 

 

Tim Overmulder

 

Kaj Talla

 

 

Yannick Schäfer

 

Koert Jan Bosman

 

 

Yayromar Catalina

 

Marc Koninck

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Julian Schäfer

 

 

 

 

Jacco Polman

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO13-9 (JO12-5)

5e klasse 14

 

 

 

Aaron Modderkolk (K)

 

 

Julian Kamperman

 

Amber de Graaf

 

 

Kyah Hitipeeuw

 

Arend van Laar

 

 

Lars Gerritsen

 

Chris Smit

 

 

Soufian Aslan

 

Evelien Rijlaarsdam

 

 

Yoran Guis

 

Haroen Muhumed

 

 

Zé Wassink

 

Henk Hilferink

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Martijn de Graaf

 

 

 

 



Contact

Voetbal vereniging A.V. & C.V. Robur et Velocitas

Bezoek adres:
Anklaarseweg 330
7316 MK Apeldoorn

Post adres:
Postbus 699
7300 AR Apeldoorn

T:  055-5217192
E: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Businessclub Robur

Robur op social media