JO15

 

JO15-1

Hoofdklasse K

 

 

 

Blikman,  N.

Noud

 

Janssen,  N.

Noah

Bouwmeester, L.

Luuk

 

Lagen, van E.

Edward

Dassen,  F.

Fabian

 

Leene, G.

Gilles

Genç,  R.

Reşo

 

Schoep,  D.

Dion

Gomez,  D.

Davy

 

Schulenklopper,  X.

Xavier

Groenemeijer,  L.A.

Lennard

 

Smale,  J.

Jip

Haagen,  B.

Bram

 

Stentler,  B.

Bram

Janssen,  N. (K)

Nick

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Bas van den Bergh

 

 

 

 

Guido Janssen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO15-2

2e klasse 14

 

 

 

Rijlaarsdam,  F. (K)

Frederieke

 

Mulder,  J.

Jonah

Bes, de B.

Bob-Sebastian

 

Ringel,  Z.

Zeb

Bloem,  S.

Stan

 

Siegelaar,  S.

Siya

Broekhuizen,  B.

Bjorn

 

Sijbring,  P.

Pepijn

Brown,  B.S.

Benjamin

 

Visser,  R.

Ruben

Divis,  M.

Milan

 

Vos, de L.

Lars

Flenter,  G.

Gijs

 

Willemsen,  T.

Timo

Middelhoff,  M.

Mats

 

Wolffensperger,  T.

Tycho

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Steeve Moco

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO15-3

4e klasse 20

 

 

 

Agteren, van H.

Hugo

 

Jansen,  I.P.

Ivo

Djafari,  O.

Omeed

 

Karagan, M.

Mert

Essink,  H.

Hugo

 

Meijer,  L.

Luka

Guis,  S.

Stefan

 

Prins,  Q.

Quinten

Hamer, den J.

Jop

 

Spruit,  Z.

Zoë

Hogema,  D.

DJ

 

Veen, van der S.

Stan

Horst, van der M. (K)

Maarten

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Jeroen van den Hoek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO15-4

5e klasse 21

 

 

 

Askari,  A.

Abdullah

 

Lenten,  C.

Chris

Bernhart,  J.

Jilmer

 

Mensink, C.

Casper

Brink,  N.

Noah

 

Post, K.

Karsten

Daghali,  O.

Olheen

 

Roos, N.

Nathan

Florijn, D.

Daniël

 

Vos, S. de (K)

Sam

Hoek, van den T.

Twan

 

Woertink, T.

Tim

Keulen, van J.

Jasper

 

Zegers, S.M.

Stuart 

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Marcel van den Berg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO15-5 (JO14-3)

5e klasse 21

 

 

 

Aalbers,  B.

Boas

 

Matto,  L.

Luuk

Boger,  M.

Milan

 

Meyer,  D.

Donni

Faizi, B.

Behrooz

 

Mulder,  R.

Renzo

Franken,  K.E.A.

Koen

 

Porton,  S.D.

Senna

Hoegen,  W.

Wessel

 

Spronk, J.

Joshua

Ketelaars, T.

Thomas

 

Wijk, van W. (K)

Wesley

2x Speler J014-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Patricia van Wijk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO15-6 (JO14-4)

5e klasse 27

 

 

 

Beek, van M.

Madusanka

 

Kuijn,  R. (K)

Richard

Bloemendal, van Y.

Youp

 

Muhumed,  A.

Ayoub

Booij,  J.

Jamie

 

Odabasi

Mehmet

Gaartman,  L.

Leandro

 

Paul,  M.

Mylan

Gerbremedhin,  N.

Natnael

 

Pelupessy, O.

Owen

Gerritzen, S.

Senna

 

Schuurman,  T.

Tycho

Koldenhoven,  J.

Jens

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Jeroen van de Hoek

 

 

 

 

Remco de Vries

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO15-7 (JO14-5)

5e klasse 27

 

 

 

Abbed,  E.

Eliza

 

Mutlu, R.

Ramazan

Beek, van T. (K)

Tim

 

Nicolaas, Ch.

Charissa

Brand,  M.

Milan

 

Noy,  J.

Jorrit

Cornelisse, A

Aron

 

Polinder, R.

Ruben

Harperink, L.

Lara

 

Schenk, R

Robbie

Homan,  M.

Myrthe

 

Spit,  B.

Britt

Huisman,  W.

Willem

 

Wijnbergen, R.

Renske

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Wilfred Homan

 

 

 

 



Contact

Voetbal vereniging A.V. & C.V. Robur et Velocitas

Bezoek adres:
Anklaarseweg 330
7316 MK Apeldoorn

Post adres:
Postbus 699
7300 AR Apeldoorn

T:  055-5217192
E: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Businessclub Robur

Robur op social media