JO17

 

JO17-1

Hoofdklasse L

 

 

 

Bos,  D.

Dani

 

Lambach, R.

Rintje

Geurts,  M.

Max

 

Messerschmidt,  N.J.D.

Niels

Groenemeijer,  P.

Philip

 

Polkamp,  D.

Dyon

Haagen,  L.

Lucas

 

Ribbink,  M. (K)

Matthijs

Hofma,  S.

Stephan

 

Spronck,  J.

Job

Hoogeslag,  J.

Jasper

 

Wegert,  J.

Jestin

Huiskamp,  J.

Jarno

 

Wendel de Joode, van R.

Robin

Jellema,  P.W.

Pieter

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Sven Harmsen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO17-2

2e klasse 14

 

 

 

Amersfoort, van D.

Delano

 

Karssen,  F.

Frans

Berends,  L. (K)

Luc

 

Keizer,  L.

Leon

Dolion,  J.D.

Joe

 

Langendijk,  S.J.

Steef

Engelsen, den T.

Thijs

 

Os, van J.M.

Jill Milan

Ewijk, van M.

Max

 

Panhuijsen,  D.

Daan

Frens,  N.N.

Nick

 

Veldhoen,  J.

Jesse

Hylkema,  M.

Morris

 

Ven, van der B.

Bas

Jeletich,  T.

Tijn

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Wout Meijer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO17-3

3e klasse 04

 

 

 

Beek, van B.

Bram

 

Poot,  H.

Hero

Bosch, van den I.

Ian

 

Swaczyna,  B.

Bartek

Bouwmeester,  J.

Jeremy

 

Vorderman,  J.

Joris

Gerritzen, R.

Rowan

 

Weerdestijn,  J.

Jelle

Groeneveld,  J.

Jesse

 

Winterink,  S.W.

Siem

Hogt,  T.N.

Thijmen

 

Wolffensperger,  Y.

Yannick

Kingma,  B.L. (K)

Bjorn

 

Wolters,  M.

Martijn

Marin,  N.

Nick

 

Zegers,  J.

Jelle

Molen, van der I.

Imre

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Ruud van de Boch

 

 

 

 

Rob Zegers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO17-4

3e klasse 05

 

 

 

Brouwer,  K.

Kris

 

Schäfer,  J.

Julian

Giesberts,  M.

Maarten

 

Schotman,  K.

Koen

Habing,  M.

Mark

 

Slis,  J.

Jaap

Loth,  D.

Dion

 

Tuinier,  G.S.

Bas

Melkert, C. (K)

Cas

 

Voorrips,  E.

Ewout

Miocevic , I.

Ivan

 

Wessel,  M.

Marijn

Oudenrijn, van den J.

Joost

 

Wessel,  R.

Roman

Rutten,  T.

Thijs

 

Zegers,  R.

Ruben

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Michel Wessel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO17-5

3e klasse 15

 

 

 

Brouwers,  R.

Rutger

 

Reuvers,  S.

Sem

Fintelman,  S. (K)

Sem

 

Ruisdonk,  N.

Niek

Hoogeslag, P.

Pepijn

 

Spit, T.

Tom

Koorenhof,  F.J.H.L.

Floris

 

Sturre,  K.

Koen

Krosenbrink, M.

Mats

 

Vlekkert, van de M.

Maarten

Offeren, van M.C.

Mart

 

Wals,  M.

Mathijs

Oostenbrugge, van B.J.

Boy

 

Yigit,  D.

Dolunay

 

 

 

 

 

Trainer

 

 

 

 

Gert Sturre

 

 

 

 

 

Contact

Voetbal vereniging A.V. & C.V. Robur et Velocitas

Bezoek adres:
Anklaarseweg 330
7316 MK Apeldoorn

Post adres:
Postbus 699
7300 AR Apeldoorn

T:  055-5217192
E: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Businessclub Robur

Robur op social media