programma tot eind maart (per 18 feb)

08 feb 2018 - Aangemaakt door René Bloemhard

 

datum tijd Thuis team Uit team   Accommodatie naam
19-2-2018 21:45 Orderbos 1 Robur et Velocitas 3 zaal Matenpark  (B) (Apeldoorn)
21-2-2018 21:15 Robur et Velocitas 1 Vaassen 1 zaal Matenpark  (B) (Apeldoorn)
23-2-2018 22:30 Groen Wit'62 2 Robur et Velocitas 2 zaal Matenpark  (B) (Apeldoorn)
28-2-2018 21:15 Robur et Velocitas 2 csv Apeldoorn 6 zaal Matenpark  (B) (Apeldoorn)
2-3-2018 19:00 KCVO 1 Robur et Velocitas 1 zaal Wieken de  (A) (Vaassen)
5-3-2018 20:00 Robur et Velocitas 3 Groen Wit'62 1 zaal Mheenpark (B) (Apeldoorn)
12-3-2018 21:15 Robur et Velocitas 2 Andarinyo 5 zaal Matenpark  (B) (Apeldoorn)
16-3-2018 22:00 WSV 4 Robur et Velocitas 3 zaal sporthal de Pauw (B) Klarenbeek
21-3-2018 20:15 Robur et Velocitas 1 WSV 3 zaal Matenpark  (B) (Apeldoorn)
23-3-2018 22:30 Andarinyo 6 Robur et Velocitas 2 zaal Bhoele  (B) (Eerbeek)
           
24-2-2018 15:00 Go Ahead K. JO19-1 Robur et Velocitas JO19-1 veld SportparkCellesbroek-Middenwetering 
24-2-2018 15:30 Robur et Velocitas JO17-1 Dos Kampen JO17-1 veld Sportpark Kerschoten
24-2-2018 12:45 KCVO JO15-1 Robur et Velocitas JO15-2 veld Sportpark De Egelbeek
24-2-2018 11:30 Hoven De JO15-1 Robur et Velocitas JO15-3 veld Sportpark Molenweg Oost
24-2-2018 13:30 Robur et Velocitas JO13-1 Lelystad '67 JO13-1 veld Sportpark Kerschoten
24-2-2018 10:00 Robur et Velocitas JO13-7 WVF JO13-6 veld Sportpark Kerschoten
24-2-2018 13:30 Robur et Velocitas JO13-8 WSV JO13-8 veld Sportpark Kerschoten
24-2-2018 10:00 Epe JO13-4G Robur et Velocitas JO13-9G veld Sportpark Wachtelenberg
24-2-2018 11:45 Robur et Velocitas JO13-10 ZVV '56 JO13-1 veld Sportpark Kerschoten
24-2-2018 10:00 Robur et Velocitas JO11-2 Vorden JO11-1 veld Sportpark Kerschoten
24-2-2018 8:30 Robur et Velocitas JO11-3 Diepenveen JO11-1 veld Sportpark Kerschoten
24-2-2018 8:30 Robur et Velocitas JO9-4 Apeldoornse Boys JO9-2 veld Sportpark Kerschoten
           
25-2-2018 14:00 TVC '28 1 Robur et Velocitas 1 veld Sportpark De Grote Moat
25-2-2018 12:00 Trekvogels 2 Robur et Velocitas 2 veld Sportpark De Kwakkenberg
25-2-2018 10:00 Vaassen 3 Robur et Velocitas 4 veld Sportpark De Kouwenaar
25-2-2018 11:00 Robur et Velocitas 5 Apeldoornse Boys 5 veld Sportpark Kerschoten
25-2-2018 12:00 Robur et Velocitas 1 Helios 1 veld Sportpark Kerschoten
           
3-3-2018 15:00 WSV JO19-1 Robur et Velocitas JO19-1 veld Sportpark De Voorwaarts
3-3-2018 15:10 Albatross JO19-1 Robur et Velocitas JO19-2 veld Sportpark Ugchelen
3-3-2018 14:30 Colmschate JO19-2 Robur et Velocitas JO19-3 veld Sportpark Colmschate '33
3-3-2018 15:30 Robur et Velocitas JO17-1 Colmschate JO17-1 veld Sportpark Kerschoten
3-3-2018 15:30 Robur et Velocitas JO17-2 csv Apeldoorn JO17-2 veld Sportpark Kerschoten
3-3-2018 15:30 Robur et Velocitas JO17-3 Oene JO17-1G veld Sportpark Kerschoten
3-3-2018 11:15 WVF JO17-3 Robur et Velocitas JO17-5 veld Sportpark De Weide Steen
3-3-2018 11:15 AZSV JO15-1 Robur et Velocitas JO15-1 veld Sportpark Villekamp
3-3-2018 13:30 Robur et Velocitas JO15-2 Beekbergen JO15-1 veld Sportpark Kerschoten
3-3-2018 15:30 Robur et Velocitas JO15-3 WSV JO15-2 veld Sportpark Kerschoten
3-3-2018 13:30 Robur et Velocitas JO15-4 Voorst JO15-2G veld Sportpark Kerschoten
3-3-2018 11:00 Voorwaarts T JO15-4 Robur et Velocitas JO15-5G veld Sportpark De Laene
3-3-2018 11:45 Robur et Velocitas JO15-6 Schalkhaar JO15-6 veld Sportpark Kerschoten
3-3-2018 11:45 Robur et Velocitas JO15-7 KCVO JO15-2 veld Sportpark Kerschoten
3-3-2018 13:30 Robur et Velocitas JO14-1G WSV JO14-1 veld Sportpark Kerschoten
3-3-2018 11:45 Robur et Velocitas JO14-2 Terschuurse Boys JO14-1 veld Sportpark Kerschoten
3-3-2018 10:00 Nunspeet JO13-1 Robur et Velocitas JO13-1 veld Sportpark De Wiltsangh
3-3-2018 10:00 Robur et Velocitas JO13-2 Harde 't JO13-1 veld Sportpark Kerschoten
3-3-2018 13:30 Robur et Velocitas JO13-3 Apeldoornse Boys JO13-1 veld Sportpark Kerschoten
3-3-2018 10:00 Robur et Velocitas JO13-4 Albatross JO13-1 veld Sportpark Kerschoten
3-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO13-6G Schalkhaar JO13-6 veld Sportpark Kerschoten
3-3-2018 10:00 Robur et Velocitas JO13-9G CSV '28 JO13-13G veld Sportpark Kerschoten
3-3-2018 11:00 Teuge SP JO13-1 Robur et Velocitas JO13-10 veld Sportpark De Dulmer
3-3-2018 11:45 Robur et Velocitas JO12-1 Sparta Nijkerk JO12-3 veld Sportpark Kerschoten
3-3-2018 10:15 Witkampers JO11-1G Robur et Velocitas JO11-2 veld Sportpark Leussinkpark
3-3-2018 10:00 Victoria Boys JO11-1 Robur et Velocitas JO11-4 veld Victor Stadion
3-3-2018 10:30 Colmschate JO11-5 Robur et Velocitas JO11-5 veld Sportpark Colmschate '33
3-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO11-6 WSV JO11-5 veld Sportpark Kerschoten
3-3-2018 10:30 Vaassen JO11-1G Robur et Velocitas JO11-7 veld Sportpark De Kouwenaar
3-3-2018 8:30 csv Apeldoorn JO11-7 Robur et Velocitas JO11-8 veld Sportpark Orderbos
3-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO11-9 Vaassen JO11-2G veld Sportpark Kerschoten
3-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO11-10 sv Orderbos JO11-2G veld Sportpark Kerschoten
3-3-2018 8:45 Stroe JO11-2 Robur et Velocitas JO11-11 veld Sportpark De Bosrand (Stroe)
3-3-2018 10:00 Robur et Velocitas JO9-1 Activia JO9-1 veld Sportpark Kerschoten
3-3-2018 10:30 WSV JO9-3 Robur et Velocitas JO9-2 veld Sportpark De Voorwaarts
3-3-2018 9:30 Vaassen JO9-2G Robur et Velocitas JO9-3 veld Sportpark De Kouwenaar
3-3-2018 10:00 Harfsen JO9-1 Robur et Velocitas JO9-5 veld Sportpark 't Schoolder 
3-3-2018 10:00 Robur et Velocitas JO9-6G Teuge SP JO9-5G veld Sportpark Kerschoten
3-3-2018 9:00 SDV Barneveld JO8-1 Robur et Velocitas JO8-1 veld Sportpark Norschoten
           
4-3-2018 14:30 Robur et Velocitas 1 MVV '29 1 veld Sportpark Kerschoten
4-3-2018 12:00 Robur et Velocitas 2 Spero 2 veld Sportpark Kerschoten
4-3-2018 10:00 Robur et Velocitas 4 Albatross 3 veld Sportpark Kerschoten
4-3-2018 11:00 Batavia '90 5 Robur et Velocitas 5 veld Sportpark "De Doggersbank" -B'via'90
4-3-2018 9:30 Albatross 5 Robur et Velocitas 6 veld Sportpark Ugchelen
           
8-3-2018 19:00 Twello SV JO13-2 Robur et Velocitas JO13-5 veld Sportpark Zuiderlaan
           
10-3-2018 15:30 Robur et Velocitas JO19-1 Nieuwleusen SV JO19-1 veld Sportpark Kerschoten
10-3-2018 16:00 Robur et Velocitas JO19-2 ABS JO19-1 veld Sportpark Kerschoten
10-3-2018 14:30 Helios JO19-3 Robur et Velocitas JO19-3 veld Sportpark Colmschate Zuid
10-3-2018 15:30 Robur et Velocitas JO17-1 DVS'33 Ermelo JO17-1 veld Sportpark Kerschoten
10-3-2018 15:30 Robur et Velocitas JO17-2 VVOP JO17-1 veld Sportpark Kerschoten
10-3-2018 13:30 Robur et Velocitas JO17-3 Beekbergen JO17-1 veld Sportpark Kerschoten
10-3-2018 14:00 Orderbos JO17-1 Robur et Velocitas JO17-4 veld Sportpark Orderbos
10-3-2018 13:00 SEH JO17-2 Robur et Velocitas JO17-5 veld Sportpark De Eeuwlanden
10-3-2018 13:30 Robur et Velocitas JO15-1 VIOD JO15-1G veld Sportpark Kerschoten
10-3-2018 13:00 Victoria Boys JO15-1 Robur et Velocitas JO15-2 veld Victor Stadion
10-3-2018 11:00 Groen Wit'62 JO15-5 Robur et Velocitas JO15-3 veld Sportpark De Maten
10-3-2018 10:00 Almen JO15-2G Robur et Velocitas JO15-4 veld Sportpark sv Almen
10-3-2018 12:30 Eerbeekse Boys JO15-3 Robur et Velocitas JO15-5G veld Sportpark De Veldkant
10-3-2018 11:45 Robur et Velocitas JO15-7 Nunspeet JO15-4G veld Sportpark Kerschoten
10-3-2018 13:30 Robur et Velocitas JO14-1G Woezik JO14-1 veld Sportpark Kerschoten
10-3-2018 10:00 SVI JO13-1 Robur et Velocitas JO13-1 veld Sportpark De Siggels
10-3-2018 11:45 Robur et Velocitas JO13-2 ASC '62 JO13-1 veld Sportpark Kerschoten
10-3-2018 11:45 Robur et Velocitas JO13-3 CCW '16 JO13-1 veld Sportpark Kerschoten
10-3-2018 11:30 V en L JO13-1G Robur et Velocitas JO13-5 veld Sportpark 't Hul 
10-3-2018 10:00 Robur et Velocitas JO13-6G AZC JO13-3G veld Sportpark Kerschoten
10-3-2018 13:00 Lelystad '67 JO13-6 Robur et Velocitas JO13-7 veld Sportpark Langezand
10-3-2018 10:00 Robur et Velocitas JO13-8 Columbia JO13-2G veld Sportpark Kerschoten
10-3-2018 10:00 Robur et Velocitas JO13-9G Hulshorst JO13-2 veld Sportpark Kerschoten
10-3-2018 10:30 SJO Oeken/Brummen JO13-1G Robur et Velocitas JO13-10 veld Sportpark De Overkant
10-3-2018 10:00 Jeugd FC JO12-1G Robur et Velocitas JO12-1 veld Sportpark Hoekelumse Eng
10-3-2018 11:45 Robur et Velocitas JO11-1 SDV Barneveld JO11-1 veld Sportpark Kerschoten
10-3-2018 9:00 Teuge SP JO11-1 Robur et Velocitas JO11-2 veld Sportpark De Dulmer
10-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO11-3 Heeten JO11-2 veld Sportpark Kerschoten
10-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO11-4 csv Apeldoorn JO11-4 veld Sportpark Kerschoten
10-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO11-6 Robur et Velocitas JO11-5 veld Sportpark Kerschoten
10-3-2018 10:30 WSV JO11-8 Robur et Velocitas JO11-7 veld Sportpark De Voorwaarts
10-3-2018 9:00 VIOS V. JO11-3 Robur et Velocitas JO11-8 veld Sportpark De Kouwenaar
10-3-2018 10:00 Activia JO11-2 Robur et Velocitas JO11-9 veld Sportpark De Schoapenweide
10-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO11-10 Voorst JO11-1G veld Sportpark Kerschoten
10-3-2018 8:30 Groen Wit'62 JO11-7 Robur et Velocitas JO11-11 veld Sportpark De Maten
10-3-2018 10:00 Robur et Velocitas JO10-1 Warnsveldse Boys JO10-1 veld Sportpark Kerschoten
10-3-2018 9:00 Teuge SP JO9-1 Robur et Velocitas JO9-1 veld Sportpark De Dulmer
10-3-2018 10:00 Robur et Velocitas JO9-2 VIOS V. JO9-1 veld Sportpark Kerschoten
10-3-2018 9:30 V en L JO9-1G Robur et Velocitas JO9-3 veld Sportpark 't Hul 
10-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO9-4 csv Apeldoorn JO9-6 veld Sportpark Kerschoten
10-3-2018 8:45 AZC JO9-2G Robur et Velocitas JO9-5 veld Sportcomplex Hanzepark
10-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO9-6G Lemelerveld JO9-4 veld Sportpark Kerschoten
10-3-2018 8:45 Albatross JO8-1 Robur et Velocitas JO8-1 veld Sportpark Ugchelen
           
11-3-2018 14:30 Robur et Velocitas 1 Vogido 1 veld Sportpark Kerschoten
11-3-2018 12:00 Robur et Velocitas 2 Voorwaarts T 2 veld Sportpark Kerschoten
11-3-2018 10:00 Robur et Velocitas 4 Groen Wit'62 3 veld Sportpark Kerschoten
11-3-2018 10:30 AGOVV 2 Robur et Velocitas 5 veld Sportpark Berg en Bos
11-3-2018 9:30 CCW '16 3 Robur et Velocitas 6 veld Sportpark d' Olde Leeuwenbarg (Wilp)
11-3-2018 10:00 Robur et Velocitas VE1 FC RDC VE1 veld Sportpark Kerschoten
           
17-3-2018 15:00 Heino JO19-1 Robur et Velocitas JO19-1 veld Sportpark De Kampen
17-3-2018 11:45 SDV Barneveld JO19-2 Robur et Velocitas JO19-2 veld Sportpark Norschoten
17-3-2018 15:30 Robur et Velocitas JO19-3 Terwolde JO19-1 veld Sportpark Kerschoten
17-3-2018 14:30 KCVO JO17-1 Robur et Velocitas JO17-2 veld Sportpark De Egelbeek
17-3-2018 14:30 Epe JO17-2 Robur et Velocitas JO17-3 veld Sportpark Wachtelenberg
17-3-2018 15:30 Robur et Velocitas JO17-4 Groen Wit'62 JO17-3G veld Sportpark Kerschoten
17-3-2018 13:30 Robur et Velocitas JO17-5 Wijhe '92 JO17-3 veld Sportpark Kerschoten
17-3-2018 12:30 Woezik JO15-1 Robur et Velocitas JO15-1 veld Sportpark Woezik
17-3-2018 13:30 Robur et Velocitas JO15-2 SJO Oeken/Brummen JO15-2 veld Sportpark Kerschoten
17-3-2018 15:30 Robur et Velocitas JO15-3 SP Teuge JO15-2G veld Sportpark Kerschoten
17-3-2018 13:30 Robur et Velocitas JO15-4 Victoria Boys JO15-2 veld Sportpark Kerschoten
17-3-2018 11:45 Robur et Velocitas JO15-5G V en L JO15-1G veld Sportpark Kerschoten
17-3-2018 12:00 Eefde SP JO15-3G Robur et Velocitas JO15-6 veld Sportpark De Wolzak
17-3-2018 12:30 csv Apeldoorn JO15-7 Robur et Velocitas JO15-7 veld Sportpark Orderbos
17-3-2018 12:45 Woezik JO14-3 Robur et Velocitas JO14-2 veld Sportpark Woezik
17-3-2018 10:00 Robur et Velocitas JO13-1 Dos Kampen JO13-1 veld Sportpark Kerschoten
17-3-2018 10:00 ESC JO13-1G Robur et Velocitas JO13-2 veld Sportpark Burg. Bode
17-3-2018 9:00 VIOS V. JO13-1 Robur et Velocitas JO13-3 veld Sportpark De Kouwenaar
17-3-2018 10:00 SML JO13-5 Robur et Velocitas JO13-4 veld Sportpark De Bakenberg
17-3-2018 11:45 Robur et Velocitas JO13-5 Epse JO13-1 veld Sportpark Kerschoten
17-3-2018 11:00 CCW '16 JO13-2 Robur et Velocitas JO13-6G veld Sportpark d' Olde Leeuwenbarg (Wilp)
17-3-2018 10:00 Robur et Velocitas JO13-7 VIOS V. JO13-2 veld Sportpark Kerschoten
17-3-2018 10:30 Eerbeekse Boys JO13-4 Robur et Velocitas JO13-8 veld Sportpark De Veldkant
17-3-2018 9:30 Unicum JO13-6 Robur et Velocitas JO13-9G veld Sportpark Schouw
17-3-2018 10:00 Robur et Velocitas JO13-10 FC RDC JO13-1 veld Sportpark Kerschoten
17-3-2018 11:45 Robur et Velocitas JO12-1 SDV Barneveld JO12-2 veld Sportpark Kerschoten
17-3-2018 9:30 WSV JO11-1 Robur et Velocitas JO11-1 veld Sportpark De Voorwaarts
17-3-2018 9:45 Gorssel JO11-1 Robur et Velocitas JO11-3 veld Sportpark Gerstlo
17-3-2018 9:45 Groen Wit'62 JO11-3 Robur et Velocitas JO11-4 veld Sportpark De Maten
17-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO11-5 csv Apeldoorn JO11-6 veld Sportpark Kerschoten
17-3-2018 10:30 Colmschate JO11-5 Robur et Velocitas JO11-6 veld Sportpark Colmschate '33
17-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO11-7 Turkse Kracht JO11-1 veld Sportpark Kerschoten
17-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO11-8 Activia JO11-2 veld Sportpark Kerschoten
17-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO11-9 csv Apeldoorn JO11-7 veld Sportpark Kerschoten
17-3-2018 9:45 Sportclub Deventer JO11-2 Robur et Velocitas JO11-10 veld Sportpark De Zandweerd
17-3-2018 10:00 Robur et Velocitas JO11-11 Veluwse Boys JO11-3G veld Sportpark Kerschoten
17-3-2018 10:00 Apeldoornse Boys JO10-1 Robur et Velocitas JO10-1 veld Sportpark Malkenschoten
17-3-2018 10:00 Robur et Velocitas JO9-1 VVOG JO9-1 veld Sportpark Kerschoten
17-3-2018 8:45 Apeldoornse Boys JO9-1 Robur et Velocitas JO9-2 veld Sportpark Malkenschoten
17-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO9-3 Loenermark JO9-3G veld Sportpark Kerschoten
17-3-2018 8:30 Eerbeekse Boys JO9-7 Robur et Velocitas JO9-4 veld Sportpark De Veldkant
17-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO9-5 CCW '16 JO9-2G veld Sportpark Kerschoten
17-3-2018 10:30 Colmschate JO9-6 Robur et Velocitas JO9-6G veld Sportpark Colmschate '33
17-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO8-1 WSV JO8-2G veld Sportpark Kerschoten
           
18-3-2018 14:00 Achilles '12 1 Robur et Velocitas 1 veld Sportpark 't Wilbert
18-3-2018 11:00 VDZ 2 Robur et Velocitas 2 veld Sportpark 't Cranevelt 
18-3-2018 10:00 Brummen 3 Robur et Velocitas 4 veld Sportpark De Hazenberg
18-3-2018 12:00 Robur et Velocitas 6 Kieviten De 3 veld Sportpark Kerschoten
18-3-2018 9:30 Wijhe '92 VE1 Robur et Velocitas VE1 veld Gemeentelijk Sportpark
           
24-3-2018 15:30 Robur et Velocitas JO19-1 Zwart Wit '63 JO19-1 veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 13:30 Robur et Velocitas JO19-2 asv Dronten JO19-2 veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 14:30 Kon. UD JO19-1 Robur et Velocitas JO19-3 veld Sportpark Het Schootsveld
24-3-2018 15:30 Robur et Velocitas JO17-1 Unicum JO17-1 veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 15:30 Robur et Velocitas JO17-2 VIOS V. JO17-1 veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 12:30 Eerbeekse Boys JO17-1 Robur et Velocitas JO17-3 veld Sportpark De Veldkant
24-3-2018 15:30 Robur et Velocitas JO17-4 Veluwse Boys JO17-1 veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 13:30 Robur et Velocitas JO17-5 Zwolle SV JO17-2G veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 13:30 Robur et Velocitas JO15-1 Juliana '31 JO15-1 veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 11:30 csv Apeldoorn JO15-4 Robur et Velocitas JO15-2 veld Sportpark Orderbos
24-3-2018 13:00 Voorst JO15-1 Robur et Velocitas JO15-3 veld Sportpark De Forst (Voorst)
24-3-2018 12:00 Beekbergen JO15-3G Robur et Velocitas JO15-4 veld Sportpark Veldhof
24-3-2018 13:00 SV Twello JO15-2G Robur et Velocitas JO15-5G veld Sportpark Zuiderlaan
24-3-2018 11:45 Robur et Velocitas JO15-6 WWNA JO15-2 veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 11:45 Robur et Velocitas JO15-7 Victoria Boys JO15-3 veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 10:00 csv Apeldoorn JO14-1 Robur et Velocitas JO14-1G veld Sportpark Orderbos
24-3-2018 13:30 Robur et Velocitas JO14-2 Overasseltse Boys JO14-1 veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 10:45 Epe JO13-1G Robur et Velocitas JO13-1 veld Sportpark Wachtelenberg
24-3-2018 12:30 OWIOS JO13-1 Robur et Velocitas JO13-2 veld Sportpark Bovenmolen
24-3-2018 11:45 Robur et Velocitas JO13-3 OeneJO13-1G veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 12:00 sv Orderbos JO13-1G Robur et Velocitas JO13-4 veld Sportpark Orderbos
24-3-2018 11:45 Robur et Velocitas JO13-5 csv Apeldoorn JO13-4 veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 13:00 ABS JO13-2G Robur et Velocitas JO13-6G veld Sportpark De Looënk
24-3-2018 8:30 VVOG JO13-6 Robur et Velocitas JO13-7 veld Sportpark De Strokel
24-3-2018 11:00 KCVO JO13-2 Robur et Velocitas JO13-8 veld Sportpark De Egelbeek
24-3-2018 10:00 Robur et Velocitas JO13-9G Epe JO13-4G veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 10:00 Robur et Velocitas JO13-10 Twello SV JO13-1 veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 10:00 Robur et Velocitas JO11-1 DVS'33 Ermelo JO11-1 veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 9:00 SJO Oeken/Brummen JO11-1G Robur et Velocitas JO11-2 veld Sportpark De Hazenberg
24-3-2018 10:00 V en L JO11-1 Robur et Velocitas JO11-3 veld Sportpark 't Hul 
24-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO11-4 ZVV '56 JO11-1 veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 10:00 Twello SV JO11-1 Robur et Velocitas JO11-5 veld Sportpark Zuiderlaan
24-3-2018 10:30 ZVV '56 JO11-2 Robur et Velocitas JO11-6 veld Sportpark Zevenhuizen
24-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO11-7 FC Zutphen JO11-3 veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 9:00 WWNA JO11-1 Robur et Velocitas JO11-8 veld Sportpark Wiesel
24-3-2018 9:00 VIOS V. JO11-3 Robur et Velocitas JO11-9 veld Sportpark De Kouwenaar
24-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO11-10 FC RDC JO11-2 veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO11-11 Beekbergen JO11-3 veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 10:00 Robur et Velocitas JO10-1 Voorwaarts T JO10-1 veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 10:00 DVS'33 Ermelo JO9-1 Robur et Velocitas JO9-1 veld Sportpark DVS '33
24-3-2018 10:00 Robur et Velocitas JO9-2 KCVO JO9-2 veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO9-3 Schalkhaar JO9-3 veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 8:30 VVOP JO9-4 Robur et Velocitas JO9-4 veld Sportpark De Roeleneng
24-3-2018 10:00 Twello SV JO9-3 Robur et Velocitas JO9-5 veld Sportpark Zuiderlaan
24-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO9-6G Heeten JO9-3G veld Sportpark Kerschoten
24-3-2018 8:30 Robur et Velocitas JO8-1 Advendo '57 JO8-1 veld Sportpark Kerschoten
           
25-3-2018 14:30 Robur et Velocitas 1 SDC '12 1 veld Sportpark Kerschoten
25-3-2018 12:00 Robur et Velocitas 2 Alverna 2 veld Sportpark Kerschoten
25-3-2018 10:00 Robur et Velocitas 4 WSV 4 veld Sportpark Kerschoten
25-3-2018 11:00 Robur et Velocitas 5 TKA 4 veld Sportpark Kerschoten
25-3-2018 9:30 Columbia 6 Robur et Velocitas 6 veld Sportpark De Winkewijert
25-3-2018 10:00 Robur et Velocitas VE1 SSA Epse Gorssel Combinatie VE1 veld Sportpark Het Hassink

Contact

Voetbal vereniging A.V. & C.V. Robur et Velocitas

Bezoek adres:
Anklaarseweg 330
7316 MK Apeldoorn

Post adres:
Postbus 699
7300 AR Apeldoorn

T:  055-5217192
E: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Businessclub Robur

Robur op social media